Mobirise

CANLI MÜZİK ORGANİZASYON

Her türlü bireysel ve kurumsal müzik organizasyonunda, düğün davet orkestralarımız, kaliteli canlı müzik gruplarımız (Duo, trio, kuartet, kuintet), etnik, THM, TSM, Pop, Rock, Blues, Jazz, Latin tarzlarında, son teknoloji ses sistemleri ve teknik desteğimiz ile  konser, düğün, karşılama, davet, sergi, açılış, fuar, kokteyl, sürpriz evlilik teklifi, kurumsal toplantılar gibi etkinliklerinizde, kaliteden ödün vermeden rekabetçi fiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz.

kiralik-muzisyen

Solo performans

Tek bir müzisyen tarafından solo olarak icra edilen performanslardır. Açık yada kapalı alanlarda ses tesisatına gerek yoktur. Enstrumanın kendi akustik ses yeterlidir.
Solo performansta en çok tercih edilen enstrumanistler; bir kemancı, bir gitarist veya bir piyanisttir. 

kiralik-muzik-grubu-2

Duo Grup

İki müzisyenden oluşan mini bir gruptur. Enstrumanların kendi akustik sesleri yeterlidir. Açık yada kapalı alanda ses tesisatına gerek yoktur. Duo performanslarda en çok tercih edilen enstruman kombinasyonları şöyledir; keman-gitar, keman-piyano, piyano-gitar, keman-akordeon.

kiralik-muzik-grubu-3

Trio Grup

Üç müzisyenden oluşan bir gruptur. Enstrumanların kendi akustik sesleri yeterlidir. Açık yada kapalı alanda ses tesisatına gerek yoktur. En çok tercih edilen enstruman kombinasyonları şöyledir;
keman-gitar-piyano
akordeon-gitar-keman
keman-akordeon-yan flüt
keman-akordeon-çello

kiralik-muzik-grubu-4

Kuartet Grup

Dört müzisyenden oluşan gruptur. Açık ya da kapalı alanlarda ses tesisatı opsiyoneldir. Enstrumanların kendi akustik sesleri yeterli olmasına rağmen istenirse konuk sayısına göre ses tesisatı ile program yapılabilir.
En çok tercih edilen kuartet enstrumanları şöyledir; keman, gitar, piyano, çello, yan flüt, kontrbas, akordeon, perküsyon. Bu enstrumanlardan dördü seçilebilir.

kiralik-muzik-grubu-5

Kuintet Grup

Beş müzisyenden oluşan bir konser grubudur. Konuk sayısı fazla organizasyonlarda tavsiye edilir. Ses düzeni ve sahne gereklidir. Müzisyenler, istenilen müzik tarzına göre belirlenir.

kiralik-muzik-grubu-6

Big Band (Büyük Grup)

Müzisyen sayısı fazla olan konser gruplarıdır. İyi bir ses düzeni ve çok geniş bir sahne gereklidir. Büyük organizasyonlarda tercih edilir.

kiralik-davul-zurna

Davul Zurna Grubu

Geleneksel düğünlerin, kına gecelerinin, olmazsa olmazıdır. Davul zurna ekibi 2 kişiden oluşabileceği gibi davulce ve zurnacı sayısı isteğe göre artırılabilir. 

kiralik-fasil-grubu

Fasıl Grubu

Fasıl grubu, özel ve kurumsal organizasyonlarda tercih edilen Türk Sanat Müziği orkestrasıdır.

ses-isik-sistemleri

Ses, Işık Sistemleri ve Dj Hizmeti

Rock Market Antalya olarak son teknoloji ses sistemleri kiralama ve DJ hizmeti sunmaktayız. Detaylar için arayabilirsiniz.

Bizi sosyal medyadan takip edin !

ABONE OLUN

E-mail ile haber almak için abone olun.