FAALİYETLERİMİZ

Mağazamızda her türlü müzik aleti satışı yapılmaktadır.

Çeşitli sanatçıların yağlı boya tablolarını ve diğer sanat eserlerini satmaktayız.

Oteller, restaurantlar, canlı müzik yapan tüm mekanlar için profesyonel ses sistemleri satmaktayız.

Satmış olduğumuz ürünler için teknik destek sağlamanın yanında her türlü müzik aleti için bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Profesyonel kayıt stüdyomuzda demo ve profesyonel ses kayıtları yapılmaktadır.

Amatör olarak şarkı söylemeyi sevenler için demo veya hatıra karaoke kayıtları yapmaktayız.

Kaliteli fotoğraflar ve memnuniyet uyandıracak sonuçlar istiyorsanız deneyimli bir ekip ile hizmetinizdeyiz. Katalog ve dergilerde yer alacak, aile albümlerini süsleyecek, şehirleri ve mekanları tanıtacak, ürün reklamı yapacak profesyonel fotoğraf çekimi hizmetlerinden yararlanın.

Düğün, nikah, kına, sünnet ve çeşitli özel günleriniz, sahne gösterileriniz ve firma tanıtımlarınız için profesyonel video çekimleri yapmaktayız.

Sahne performansları ve televizyon çekimleri için hijyen ve sağlık kurallarına uygun bir şekilde profesyonel makyaj hizmeti sunmaktayız.

Her türlü bireysel ve kurumsal müzik organizasyonunda, düğün davet orkestralarımız, kaliteli canlı müzik gruplarımız (Duo, trio, kuartet, kuintet), etnik, THM, TSM, Pop, Rock, Blues, Jazz, Latin tarzlarında, son teknoloji ses sistemleri ve teknik desteğimiz ile kaliteden ödün vermeden rekabetçi fiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz.