develop own website

Tama Silverstar VP50RS-DMF
Akustik Bateri

Tama Silverstar VP-50RS-DMF Bateri

Tama Silverstar VP50RS-DMF Akustik Bateri

Tama Silverstar ile geleneksel davul sesleri, geleneksel hassasiyet..

Sıcak sesli Huş Ağacı...

Silverstar bateriler, geleneksel eski tip davul seslerine sahiptir. Huş ağacı(Birch) katmanları, "Sound Arc Hoops"(Ses ark çemberleri), "Star-Mount" bağlantı sistemleri ve kaydırılabilir tom tutucu sistemleri ile donatılmıştır.

Huş Ağacı (Birch) Katmanları
Tomlar, Flor tom ve trampet 6 katmandan, bas davul 7 katmandan oluşur. Katmanlar 8 milimetredir. Huş ağacı'nın güçlü, zengin ve sıcak bir sesi vardır.

Star-Mount Sistemi
Star-mount sistemi, bir bağlantı sistemidir. Bu sistem davulların genel rezonansını artırmak üzere geliştirilmiştir. Bu yeni bağlantı sistemi, baterinin yan çemberlerinin dört kısmında destek sağlamaktadır. Braket civataları sola ve sağa kaydırılarak, bu cıvataların iki tom birbirine çok yakın bile olsa birbirlerine temas etmeleri önlenmiş olur.

Sound Arc Hoop (Ses Ark Çemberi)
Silverstar davullar yeni "Ses Ark Çemberleri" ile donatılmıştır. Bu sistem, "baget koruyucu çember" denilen ve eski geleneksel tip trampetlerin sesini elde etmek için kullanılan çemberlerden esinlenilerek yapılmıştır. Ses ark çemberlerinin kenarları içe doğru bükülerek baterinin natürel tonu, hassasiyeti ve kontrolü artmış olur.

Kaydırılabilir Tom Tutucular (7381876 Nolu Amerikan Patenti)
Silverstar bateri serilerinin MTH905N çiftli tom tutucuları ile tomlar ileri ve geriye doğru çok kolay bir şekilde kaydırılabilir.

Ürünlerin kampanya, son fiyat ve stok durumunu sormak için lüften arayınız !

Taksitli fiyatı

1000 USD

Bizi sosyal medyadan takip edin !

ABONE OLUN

E-mail ile haber almak için abone olun.